ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA
RALLY GRILL - Bieszczady 09-12.V.2024

foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA

Impreza ma charakter zamknięty, tj. każdy uczestnik nieważne czy kierowca czy pasażer musi być zarejestrowany. Po rejestracji stajesz się automatycznie potencjalnym uczestnikiem imprezy. Swoje dane na liście uczestnika zobaczysz jednak dopiero po autoryzacji maila, którego podałeś podczas rejestracji. Autoryzacja to kliknięcie linku w wiadomości email jaką otrzymasz bezpośrednio po rejestracji. Po tej operacji możesz już zobaczyć swoje dane na liście uczestników.
Do czasu sprawdzenia przez nas poprawności wysłanych danych rezerwacja będzie miała status "oczekuje". Moderacja chwilę trwa - cierpliwości.

Abyśmy wiedzieli ilu uczestników się spodziewać prosimy o zgłaszanie uczestnictwa jak najszybciej. Tydzień przed imprezą rejestracja będzie już zablokowana i niemożliwa. Kto się spóźni, niestety nie będzie miał możliwości dopisania do listy. Dlatego proszę nie odkładać rejestracji jak to polak "na później" tylko rejestrować się jak najszybciej.
 

UWAGA!
Rezerwacja dla nowych uczestników - nowość!

Z każdym rokiem popularność Rally Grill wzrasta. Większość uczestników zna się z wcześniejszych edycji stanowiąc zgraną, sympatyczną ekipę. Ale corocznie ok. 10-20% ludzi to osoby nowe, najczęściej nikomu nie znane. Oczywiście nas to cieszy! Ale na prośbę samych uczestników, z racji, że Rally Grill to impreza zamknięta, nastawiona pokojowo, podjęliśmy decyzję, że od roku 2016 osoby nowe, chcące dołączyć muszą mieć tzw. "wprowadzającego". Podobnie jak w środowisku myśliwych aby dostać się na Rally Grill należy mieć osobę, która już do grupy należy i wprowadzi "świeżaka" jednocześnie gwarantując odpowiednie zachowanie tej osoby podczas Rally Grill a przez to miłą atmosferę dla reszty uczestników. Jeśli "nowy" da ciała konsekwencje ponosi również "wprowadzający".
W praktyce jeśli jesteś nowy - wybierz w formularzu "jestem nowym uczestnikiem" i dopisz w polu obok dane wprowadzającego - skontaktujemy się z nim i po potwierdzeniu tego faktu witamy w klubie :) Jeśli nie masz wprowadzającego - napisz maila zobaczymy co się da zrobić :)
A jeśli jesteś starym bywalcem, wybierz opcję "stary bywalec Rally Grill" a dalsza procedura po staremu :)

Po zaakceptowaniu przez nas Twojego uczestnictwa rejestracja zmienia status na "zarejestrowany" i stajesz się uczestnikiem. Otrzymasz maila potwierdzającego przyjęcie na listę uczestników oraz namiary pensjonatu, w którym będzie nocleg. Należy się z nim skontaktować telefonicznie celem ustalenia szczegółów noclegu i dokonania wpłaty.

Na dokonanie wpłaty będziesz miał 7 dni od zarejestrowania. Po zarejetrowaniu wpłaty przez pensjonat status zmieni się na "zapłacone". Od tej chwili jesteś uczestnikiem. Jeśli nie dokonasz wpłaty w terminie 7 dni dostaniesz "przypominacza" na adres email. Jeśli nic się nie zmieni przez kolejne 7 dni automatycznie zgłoszenie zostanie wykasowane z listy uczestników i Twoje miejsce zostanie zadysponowane innym uczestnikom.

www.motocykle24.pl

www.motocykle24.pl