NOCLEGI
RALLY GRILL - Bieszczady 09-12.V.2024

foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
Gdzie

Dokładne miejsce noclegowe będzie podane emailem wyłącznie zarejestrowanym i zaakceptowanym uczestnikom ze względów bezpieczeństwa. Kierujemy się zasadą, że nie wszystko co drogie jest najlepsze. Wolimy klimatyczny pensjonat z bezpiecznym parkingiem niż ociekający złoceniami moloch hotelowy w centrum rozkrzyczanego miasta... Gdy impreza odbywa się w górach noclegu szukamy na szczycie najbardziej krętej drogi, gdy nad jeziorem - szukamy pięknego widoku lub spokoju i ciszy...

Standard

Kierujemy się zawsze zasadą, że lepiej zaoszczędzić na noclegu aby było więcej na paliwo. Dlatego bazujemy na pensjonatach lub grupach pensjonatów w okolicy, jeśli frekwencja dopisze. Dbamy jednak zawsze o to aby było czysto, klimatycznie, bez zbędnych "lokatorów" pod łóżkiem czy na ścianach, aby była łazienka, ciepła woda i domowa atmosfera. Unikamy wszystko-zakazujących właścicieli, miejsc przy głównej trasie czy pensjonatów bez bezpiecznego parkingu. Bardzo ważne aby na terenie pensjonatu była możliwość organizacji ogniska i zapewniona obsługa grilowa oraz wykwalifikowana, przeszkolona, doświadczona i atrakcyjna szefowa kega z piwem :)

Jak rezerwować

Każdy z uczestników rezerwuje nocleg we wskazanym przez nas pensjonacie (u kogo, gdzie i jak -  informacja przyleci mailem po rejestracji). Najczęściej rezerwacji dokonuje się w pensjonacie "baza", gdzie odbywają się codzienne ogniska oraz start i powrót z imprezy aktywnej. W razie braku miejsc automatycznie nocleg jest bukowany w pensjonatach rezerwowych w okolicy (oczywiście z odpowiednią informacją dla uczestnika, w którym pensjonacie nocuje). Proszę nie rezerwować na własną rękę noclegów ani w pensjonacie "baza" ani poza nim.

Wpłatę uczestnik robi na wskazane konto (szczegóły będą podane w mailu, który otrzymasz po rejestracji). Wybrane dane uczestnika (imię, nazwisko, miejscowość) po rejestracji internetowej są widoczne dla właściciela pensjonatu "baza" w celu szybszej identyfikacji rezerwacji. Akceptacja uczestnictwa będzie potwierdzona pisemnie, na adres email podany przy rejestracji. Wszelkie szczegóły noclegu, preferencje co do pokoju i zakwaterowania, prosimy ustalać z osobą odpowiedzialną za zakwaterowanie (szczegóły w mailu po rejestracji).

UWAGA!
Rezerwacja dla nowych uczestników!

Z każdym rokiem popularność Rally Grill wzrasta. Większość uczestników zna się z wcześniejszych edycji stanowiąc zgraną, sympatyczną ekipę. Ale corocznie ok. 10-20% ludzi to osoby nowe, najczęściej nikomu nie znane. Oczywiście nas to cieszy! Ale na prośbę samych uczestników, z racji, że Rally Grill to impreza zamknięta, nastawiona pokojowo, podjęliśmy decyzję, że od roku 2016 osoby nowe, chcące dołączyć muszą mieć tzw. "wprowadzającego". Podobnie jak w środowisku myśliwych aby dostać się na Rally Grill należy mieć osobę, która już do grupy należy i wprowadzi "nowego" jednocześnie gwarantując odpowiednie zachowanie tej osoby podczas Rally Grill a przez to miłą atmosferę dla reszty uczestników. W praktyce jeśli jesteś nowy - wybierz w formularzu "jestem nowym uczestnikiem" i dopisz w polu obok dane wprowadzającego - skontaktujemy się z nim i po potwierdzeniu tego faktu witamy w klubie :) Jeśli nie masz wprowadzającego - napisz maila zobaczymy co się da zrobić :)
A jeśli jesteś starym bywalcem, wybierz opcję "stary bywalec Rally Grill" a reszta po staremu :)

Kiedy rezerwować

Obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy :)  Ilość miejsc w pensjonatach jest ograniczona. Będziemy starali się zapewniać noclegi w pensjonatach z ew. sąsiedztwem, więc w przypadku "klęski urodzaju" noclegi będą się rozszerzać na okoliczne domy. Ale rezerwacji proszę dokonywać jak najwcześniej - pomaga nam to w zorientowaniu się ile osób faktycznie przyjedzie i ilu przewodników na motocyklach zapewnić. Listę zgłoszeń zamykamy po wyczerpaniu miejsc lub najpóźniej tydzień przed imprezą, tym samym nie ma już możliwości dopisania się do imprezy.

Parking dla motocykli

Zawsze staramy się dobierać pensjonaty z zamykanym parkingiem. Jak do tej pory nigdy nie było problemów z ew. kradzieżami, ale parkingi przydomowe nigdy nie są strzeżone. Dlatego należy we własnym zakresie zadbać o bezpieczeństwo pojazdu, odpowiednie ubezpieczenie, ew. system alarmowy czy blokadę z alarmem Xena (dostępną u nas w sprzedaży).

W tym roku noclegi:

Jako, że obiekt baza nie jest dużym, ociekającym złotem hotelem a przytulną agroturystyką z kilkoma domkami mamy do dyspozycji ok 40-50 miejsc. Domki mają różną konfigurację zarówno sypialni (jedna sypialnia lub kilka sypialni) jak i samych łóżek (jednoosobowe lub małżeńskie). Kto z kim śpi proszę załatwiać już bezpośrednio z pensjonatem. Jeśli zabraknie nam miejsc pensjonat baza spróbuje zapewnić nocleg w okolicznych obcych pensjonatach, natomiast śniadania i wieczorne biesiady będą jak zawsze w "bazie".

Atrakcje: W cenie będzie dostępna sauna i bania na powietrzu :)

Atrakcje poza bazą za dopłata:

  • możliwość zwiedzania tamy nad Soliną,
  • wycieczka Off-roadowa Landroverami,
  • przejazd kolejką gondolową,
  • spływ pontonowy,
  • drezyny rowerowe
www.motocykle24.pl

www.motocykle24.pl