NOCLEGI
RALLY GRILL - Pobierowo 11-14.V.2023

foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Rally Grill
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
foto: Michał Demel www.JuraPolska.com
Gdzie

Dokładne miejsce noclegowe będzie podane emailem wyłącznie zarejestrowanym i zaakceptowanym uczestnikom ze względów bezpieczeństwa. Kierujemy się zasadą, że nie wszystko co drogie jest najlepsze. Wolimy klimatyczny pensjonat z bezpiecznym parkingiem niż ociekający złoceniami moloch hotelowy w centrum rozkrzyczanego miasta... Gdy impreza odbywa się w górach noclegu szukamy na szczycie najbardziej krętej drogi, gdy nad jeziorem - szukamy pięknego widoku lub spokoju i ciszy...

Standard

Kierujemy się zawsze zasadą, że lepiej zaoszczędzić na noclegu aby było więcej na paliwo. Dlatego bazujemy na pensjonatach lub grupach pensjonatów w okolicy, jeśli frekwencja dopisze. Dbamy jednak zawsze o to aby było czysto, klimatycznie, bez zbędnych "lokatorów" pod łóżkiem czy na ścianach, aby była łazienka, ciepła woda i domowa atmosfera. Unikamy wszystko-zakazujących właścicieli, miejsc przy głównej trasie czy pensjonatów bez bezpiecznego parkingu. Bardzo ważne aby na terenie pensjonatu była możliwość organizacji ogniska i zapewniona obsługa grilowa oraz wykwalifikowana, przeszkolona, doświadczona i atrakcyjna szefowa kega z piwem :)

Jak rezerwować

Każdy z uczestników rezerwuje nocleg we wskazanym przez nas pensjonacie (u kogo, gdzie i jak -  informacja przyleci mailem po rejestracji). Najczęściej rezerwacji dokonuje się w pensjonacie "baza", gdzie odbywają się codzienne ogniska oraz start i powrót z imprezy aktywnej. W razie braku miejsc automatycznie nocleg jest bukowany w pensjonatach rezerwowych w okolicy (oczywiście z odpowiednią informacją dla uczestnika, w którym pensjonacie nocuje). Proszę nie rezerwować na własną rękę noclegów ani w pensjonacie "baza" ani poza nim.

Wpłatę uczestnik robi na wskazane konto (szczegóły będą podane w mailu, który otrzymasz po rejestracji). Wybrane dane uczestnika (imię, nazwisko, miejscowość) po rejestracji internetowej są widoczne dla właściciela pensjonatu "baza" w celu szybszej identyfikacji rezerwacji. Akceptacja uczestnictwa będzie potwierdzona pisemnie, na adres email podany przy rejestracji. Wszelkie szczegóły noclegu, preferencje co do pokoju i zakwaterowania, prosimy ustalać z osobą odpowiedzialną za zakwaterowanie (szczegóły w mailu po rejestracji).

UWAGA!
Rezerwacja dla nowych uczestników!

Z każdym rokiem popularność Rally Grill wzrasta. Większość uczestników zna się z wcześniejszych edycji stanowiąc zgraną, sympatyczną ekipę. Ale corocznie ok. 10-20% ludzi to osoby nowe, najczęściej nikomu nie znane. Oczywiście nas to cieszy! Ale na prośbę samych uczestników, z racji, że Rally Grill to impreza zamknięta, nastawiona pokojowo, podjęliśmy decyzję, że od roku 2016 osoby nowe, chcące dołączyć muszą mieć tzw. "wprowadzającego". Podobnie jak w środowisku myśliwych aby dostać się na Rally Grill należy mieć osobę, która już do grupy należy i wprowadzi "nowego" jednocześnie gwarantując odpowiednie zachowanie tej osoby podczas Rally Grill a przez to miłą atmosferę dla reszty uczestników. W praktyce jeśli jesteś nowy - wybierz w formularzu "jestem nowym uczestnikiem" i dopisz w polu obok dane wprowadzającego - skontaktujemy się z nim i po potwierdzeniu tego faktu witamy w klubie :) Jeśli nie masz wprowadzającego - napisz maila zobaczymy co się da zrobić :)
A jeśli jesteś starym bywalcem, wybierz opcję "stary bywalec Rally Grill" a reszta po staremu :)

Kiedy rezerwować

Obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy :)  Ilość miejsc w pensjonatach jest ograniczona. Będziemy starali się zapewniać noclegi w pensjonatach z ew. sąsiedztwem, więc w przypadku "klęski urodzaju" noclegi będą się rozszerzać na okoliczne domy. Ale rezerwacji proszę dokonywać jak najwcześniej - pomaga nam to w zorientowaniu się ile osób faktycznie przyjedzie i ilu przewodników na motocyklach zapewnić. Listę zgłoszeń zamykamy po wyczerpaniu miejsc lub najpóźniej tydzień przed imprezą, tym samym nie ma już możliwości dopisania się do imprezy.

GWARANCJA MIEJSC - nowość
Mamy zagwarantowane 50 miejsc noclegowych, ale rezerwacja i wpłata musi być zrealizowana do 10.III.2023. Po tym terminie jeśli będą jakieś miejsca wolne hotel ma prawo je zadysponować innym gościom. Wiec proszę nie zwlekać z decyzją bo mimo iż mamy zaklepane 50 miejsc to może się ta pula po 10.III zmniejszyć. A rejon nadmorski więc problemu z klientami hotel nie ma.

Parking dla motocykli

Zawsze staramy się dobierać pensjonaty z zamykanym parkingiem. Jak do tej pory nigdy nie było problemów z ew. kradzieżami, ale parkingi przydomowe nigdy nie są strzeżone. Dlatego należy we własnym zakresie zadbać o bezpieczeństwo pojazdu, odpowiednie ubezpieczenie, ew. system alarmowy czy blokadę z alarmem Xena (dostępną u nas w sprzedaży).

W tym roku noclegi w hotelu

Noclegi będą możliwe tylko w hotelu. Nie ma możliwości rozbicia namiotu. Nie ma możliwości uczestnictwa w Rally Grill bez wykupienia pełnego pakietu.
Do wyboru pokoje (
uzgodnić w momencie rezerwacji). Pokoje będą przydzielane wg kolejności wpłat a nie daty rezerwacji.

  • pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (50 miejsc)
  • pokoje 1os - wyższa cena (kilka dostępnych pokoi - ustalać z hotelem)
www.motocykle24.pl

www.motocykle24.pl